Blizzard pradėjo kviesti visus žaidėjus perkelti savo veikėjus į viešą testavimo serverį ir išbandyti visus ateinančios pataisos The Gates of Ahn’Qiraj privalumus ir žinoma trūkumus. Deja, tačiau šie serveriai bus prieinami tik žaidėjams, užsiregistravusiems prieš lapkričio 8 dieną.

Naujajame papildyme rasite naujus požemius skirtus 20 lygio ir 40 lygio žaidėjams, tai pat patobulinti Aukcionai, pakeista „Battleground“ eilių sistema, Paladino klasės patobulinimas ir daugybę kitų funkcijų, kurių pilnas sąrašas WoW tinklalapyje.

Na, o jeigu jūs esate iš tikrųjų didelis World of Warcraft žaidimo fanas ir visos serijos gerbėjas, tai turbūt nudžiugsite sužinoję apie naują stalo žaidimą – World of Warcraft: the Board Game, kuris bus prieinamas jau greitai.

Jame jūs galėsite pasirinkti vieną iš Aljanso arba Ordos herojų ir keliaujant po Lordaeron pasaulį vykdant įvairias užduotis. Stalo žaidimą kuria Fantasy Flight Game, ta pati kompanija kuri sukūrė ir Warcraft stalo žaidimą. Daugiau informacijos apie jį oficialioje svetainėje.