Kaip ir žadėjo praeitos savaitės gale, Valve išleido naujus, kompiuterio valdomus priešininkus, skirtus žaidimui. Kartusu patobulintais botais išėjo ir perdarytas studijos Turtle Rock de_tides (matote nuotraukoje) žemėlapis.

Visų pirma, nauji botai nebus geri vien dėl įvairių situacijų supratimo, pavyzdžiui granatų mėtimas į tam tikras vietas. Bet jie tai pat reaguos ir į kitus žaidėjų veiksmus, ir stengsis priimti geriausius sprendimus tuo atveju. Žinoma jie niekada neprilygs tikram žaidėjui, kad ir kaip gerai šaudytų.

O su nauju žemėlapiu, siuntinyje tai pat bus ir senų žemėlapių klaidų ištaisymas, tokių kaip de_cbble ir cs_office, bei patobulintas de_dust2 žemėlapis, kuriame dabar kovoti galės iki 40 žaidėjų vienu metu.

Tai pat su naujais botais, bus ištaisoma ir keletas senesnių CS:S klaidų. Tokių kaip dviejų dūminių granatų išmetimas, vienu metu. Bei įdėtas auto-išmetimo patobulinimas. Dabar ši sistema veiks dar geriau, ir automatiškai mes net ir tuos žaidėjus kurie ilgesnį laiką stovės nieko nedarydami.

Aiškų žinoma didžioji šio teksto dalis yra tik teorija. Kuri, kad ir kaip nesinorėtų, ne visada veiks gerai. Daugiau apie visus šiuos patobulinimus galite paskaityti čia.