Battlefield ir Medal of Honor tandemui nepavykus išpopuliarėti labiau nei kasmet leidžiamiems Call of Duty žaidimams, EA Games nusprendė pakeisti taktiką. Dabar kompanija tikisi užkariauti pirmo asmens šaudyklių rinką kas kelerius metus štampuodama naujus Battlefield, Titanfall ir Battlefront žaidimus.

„Tai yra varžybos, ir mes esame labai patenkinti Battlefield 4. Kaip mėgstame sakyti, „pereinamasis laikotarpis yra mūsų draugas“, ir mes stengsimės juos aplenkti naujomis technologijomis, naujomis inovacijomis ir naujomis galimybėmis. Taigi, ar aš manau, kad šįkart mums pasiseks labiau? Neabejotinai“, – puslapiui CVG sakė EA Labels bosas Frankas Gibeau.

Anot jo, jau atsirado kam pakeisti visišką fiasko patyrusią Medal of Honor seriją. Į Medal of Honor vietą stos ne viena, o dvi naujos šaudyklės – Titanfall ir Battlefront. Visi trys žaidimai – Battlefield, Titanfall ir Battlefront – bus leidžiami pakaitomis, panašiai kaip jau daugelį metų yra su Call of Duty žaidimais, kuriuos pamainomis kuria tai Infinity Ward, tai Treyarch studijos.

„Kalbėdami apie šaudyklių rotaciją, mes turime omenyje Battlefield, Titanfall ir Battlefront, ir mes norime, kad šitie prekės ženklai būtų vystomi toliau. Dabar mes jau dirbame ties tuo, kaip juos išrikiuoti, nes tai yra žaidimai, kurių tikrai sulauksite iš mūsų. Kas liečia Medal of Honor, pramogų versle išbandai visokių dalykų, ir jei jie neveikia, imiesi ko kito. Žiūrint iš mūsų perspektyvos, Battlefield 3 ir Battlefield Premium ir toliau auga“, – atsargiai rinkdamas žodžius toliau kalbėjo F. Gibeau.

EA Labels vadovas neatskleidė, kiek truks kiekvieno naujo Battlefield, Titanfall ir Battefront žaidimo gamyba. Norisi tikėti, jog kiekviena nauja dalis bus kuriama po tris metus, tačiau, įvertinus potencialias į tokio ilgo kūrimo išlaidas ir esamą padėtį šaudyklių rinkoje, to tikimybė yra labai maža. Veikiausiai kiekvieno naujo žaidimo kūrimui bus atseikėta po dvejus metus, kaip tai vyko iki šiol su Battlefield ir Medal of Honor žaidimais.

Battlefield 4 pasirodys šių metų rudenį, Titanfall – kitų metų pradžioje, o Battlefront – kažkada 2015-taisiais.