Nors pastaruosiuose „Resident Evil“ serijos žaidimuose siaubo belikę mažai, ankstesni žaidimai puikiai tinka tiek praėjusiam helouvynui, tiek ir tamsiems vėlyvo rudens ir artėjančios žiemos vakarams. Tiesa, „Capcom“ nori, kad su šia serija praleistume ne tik likusius šių metų mėnesius, bet ir kitų metų pradžią. Juk kitais metais pasirodys pirmosios „Resident Evil“ dalies perleidimas ir prie senųjų žaidimų priartėjusio „Revelations“ tęsinys.

Portalas Eurogamer neseniai išleido du filmukus. Viename – dešimties minučių „Resident Evil Remastered“ demonstracija. Kitame – tokios pačios trukmės „Resident Evil: Revelations 2“ demonstracija. Pažiūrėkime, kas mūsų laukia kitų metų pradžioje.

Pirmosios „Resident Evil“ dalies perleidimas (tiksliau – perleidimo, pasirodžiusio 2002 metais GameCube konsolei, perleidimas) mus ir vėl grąžins į kruviną Arklajaus kalnuose įvykusį incidentą, nuo kurio viskas ir prasidėjo. O „Revelations 2“ mums papasakos pagrobtų Claire Redfield ir Moiros Burton istorijas.

Kaip jau buvo minėta, abu žaidimai pasirodys kitąmet PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams. Tiesa, „Resident Evil: Revelations“ išmėgins serijai neįprastą kryptį, mat bus išleistas kaip epizodinis penkių dalių žaidimas.