Mūsų visų puikiai pažystamas ir mylimas režisierius Styvenas Spielbergas pranešė pasirašęs naują sutartį su EA Los Andželo studija dėl trijų naujų žaidimų kūrimo. „Aš daugelį metų žaidžiau EA žaidimus ir galiu drąsiai pasakyti jie – savo srities profeionalai“, – šįryt per spaudos konferenciją sakė Spielberg.

„Aš stebėjau žaidimų industriją nuo tų laikų, kai ji dar buvo labai maža, iki dabar, kai ji tapo viena pagrindine pramogų industrijos šaka. Aš turiu puikių planų, kurie manau bus atskleisti iki galo, man glaudžiai bendradarbiaujant su EA Los Andželo studija“, – kalbėjo jis.

Pats Spielbergas EA studijoje nebus vien tik garsus svečiams, jis rimtai užsiims naujų žaidimų kūrimu. Būtent naujų, tai EA atsakas į daugelio kritikų kalbas, jog kompanija bijo kurti kažką naujo ir labiau pasikliauja žaidimų tęsiniais arba populiaromis frančizėmis.

„Dirbti kartu su Spielbergu, yra nepakartojamas dalykas, – džiaugėsi EALA studijos galva Neil Young, – jis puikiai žino ko reikia auditorijai ir gali paruošti tokius žaidimus, kurie ne tik nustebintu žaiddėjus, bet ir emociškai užvestų“.

Žinoma, tai nebus pirmas kartas kai jo filmai pateks į žaidėų rankas. Vienas iš naujesnių pavyzdžių – Jaws Unleashed. O paėmus apskritai, kino ir žaidimų bendradarbiavimo mes matome ypatingai daug. Vienas iš geriausių pavyzdžių, pačio Georgio Lucaso įsteigta firma LucasArts.

Na ir tikėkimės, jog jam liks laiko darbui su žaidimais, kadangi dar visai neseniai, kalbėdamas Hollywood reporter, gyrėsi apie naujai išrastą technologiją. Pats ją apibūdino kaip „ateities kinas“. Kol kas daugiau informacijos apie išradimą jis suteikti atsisakė, nes kaip teigia pats, jo išradimas vis dar yra patentų biure.