Electronic Arts paskelbė, kad būsimoji trečiojo žaidimo apie jaunąjį burtininką Harry Potter and the Prisoner of Azkaban PS2 versija veiks ir su Sony EyeToy. Tai ne tik pirmasis EA žaidimas, palaikantis PS2 kamerytę, bet ir pirmasis ne Sony žaidimas, siūlantis suderinamumą su EyeToy.
The Prisoner of Azkaban nuo savo pirmtakų skirsis ir tuo, kad žaidėjai galės valdyti ne tik Harį, bet ir du jo draugus – Roną Vyzlį ir Hermionę Granger. Trečiuosius metus burtininkų mokykloje studijuojantys veikėjai šį kartą susidurs su Azkabano kalinio paslaptimi ir kraupiais šio kalėjimo sargais.
EyeToy bus panaudotas daugybėje mini žaidimų, kuriuos galės žaisti net iki keturių žaidėjų. Judėdami prieš savo televizorius, žaisime tokius žaidimukus, kaip Chocolate Frogs (plodami rankomis, turėsime pagauti šokoladines varles), Exploading Snap (suderinti savo kortas su pasirodančia korta, kad sukurtumėme sprogimus), Seeker Practice (gaudyti greitąjį Auksinį Šnipelį) ir Zonko’s Joke Shop (sprogdinti mėšlo bombas ant ekrano). Skamba neblogai, ar ne?