Dar kartą pasitvirtino posakis, kad mados sukasi ratu. Po to, kai „Call of Duty“ serija iš naujo atrado sėkmę su žaidimu, nukeliančiu žaidėjus į Antrąjį Pasaulinį karą, panašu, kad „Battlefield“ serija seks iš paskos. Portalas „VentureBeat“ skelbia, kad „Electronic Arts“ planuoja seriją, kurios paskutinis žaidimas vaizdavo Pirmojo Pasaulinio karo mūšius, perkelti į Antrąjį Pasaulinį. Tai būtų pirmas kartas nuo 2009 metų, kuomet „Battlefield“ serija vėl mums pateiktų šio karo įvykius.

„VentureBeat“ remiasi informacija, kurią jiems suteikė anoniminiai šaltiniai, tad visa tai kol kas galime vaidinti gandais. Tačiau žinant kiek sėkmės „EA“ ir „DICE“ atnešė Pirmajame Pasauliniame kare vykstantis žaidimas, atrodo suprantama, kad kūrėjai norės ir pasilikti prie istorinių mūšių.

Straipsnio autorius Jeffery Grubb‘as taip pat pasidalino informacija, kad kuriamas žaidimas kūrėjų tarpusavyje šiuo metu yra vadinamas „Battlefield 2“, tačiau artimiausiu metu viešai bus pristatytas „Battlefield V“ pavadinimu ir bus išleistas, tradiciškai, šių metų pabaigoje. Buvo paviešintas ir kūrėjams skirtos žaidimo versijos ekranas.

„VentureBeat“ taip pat paskelbė ir liūdną žinią laukiantiems „Bad Company 3“ išleidimo. Šaltiniai, kurie pranešė apie „Battlefield V“ kūrimą, patvirtino, kad trečioji „Bad Company“ dalis nėra kuriama. Galbūt šios serijos tęsinį išvysime  kuomet vėl pavargsime nuo istorinių šaudyklių?