Senosios konsolės skaičiuoja paskutines gyvavimo akimirkas, tad nenuostabu, kad pastaruoju metu informacinių technologijų pasaulis nekantriai laukia žinių apie naujos kartos konsolių pasirodymą. Ir mes jų turime! Šį kartą turime žinių apie Microsoft ruošiamą Xbox 360 konsolės įpėdinį.

Kol kas jis yra žinomas Xbox 720 vardu ir nėra žinių ar išleidimo metu produktas vadinsis taip pat. Neoficialūs šaltiniai teigia, kad Microsoft ruošia konsolę 2013 metų švenčių sezonui – TY metų pabaigai. Tokiu atveju tikėtina išvysti naujo Xbox’o pristatymą 2013-ųjų E3 žaidimų parodoje. Greičiausiai šis Xbox’as taps paskutine naujos kartos konsole – žinoma, kad Nintendo Wii U ir kalbama, jog Playstation 4 bus pristatytos ankščiau.

Kalbama, jog žaidimų kūrėjai jau pradėjo ruoštis naujosios konsolės išleidimui. Lionhead jau turėtų dirbti prie naujos Fable dalies, kuri bus suderinama su šia konsole. Tuo tarpu Epic kuria ketvirtosios kartos Unreal Engine grafikos variklį. Vienas iš su juo suderinamų įrenginių bus naujoji Microsoft konsolė. Trečioji variklio karta yra pagarsėjusi kaip vienas moderniausių žaidimo kūrimų įrankių, kurį gali išbandyti visi norintys.