Vakar „Game Informer“ pasidalino nauju „Rebellion“ studijos kuriamos trečiojo asmens šaudyklės „Sniper Elite 3″ žaidimo eigos filmuku, kuris skirtas parodyti, kaip tikroviškai ir detaliai veikia jų sukurtas revoliucinis, apdovanojimų laureatas – „X-Ray“. Ankstesnėje dalyje debiutavęs vaizdo efektas, turėjo galimybę atvaizduoti tik žmonių nužudymus, šaudant tiesiai į galvą. Šį kartą, pasinaudodami naujos kartos konsolių pajėgumu, kūrėjai padirbėjo iš peties, jog ir aplinkos objektai būtų atvaizduojami kiek įmanoma detaliau.

Sugrįžtant prie filmuko, čia mes turime galimybę išgirsti ir pamatyti apie žymiai didesnius žemėlapius, kuriuose turėsime dar daugiau skirtingų kelių, bei galimybių apeiti priešus, ir atakuoti iš pasalų. Apie ginklus nėra labai daug užsimenama, tačiau tai nėra tas žaidimas, kuris jais kažkada pasižymėjo, svarbiausias aspektas yra snaiperis, to tikriausiai ir turėtų užtekti, tačiau detalizavo šiek tiek apie nuotolinių minų veikimą. Visgi „Game Informer“ dalinasi įspūdžiais, išbandę žaidimo demonstracinę versiją ir jie teigia, jog žaidimas turi daugybę naujovių, bei patobulinimų, nuo priešų dirbtinio intelekto iki puikaus žemėlapių išvystymo.

„Sniper Elite 3″ veiksmas vyks Šiaurės Afrikoje 1942 metais, antrojo pasaulinio karo metu. Liūdnai pagarsėję vokiečių kariai, apsiginklavę naujausia karine technika, kartu su nesuskaičiuojamu kiekiu bendrininkų gamina Super ginklą, kuris galėtų kuo lengviausiai sunaikinti kiekvieną pergale tikintį žmogelį ne tik Afrikoje, bet ir užbaigti karą visiems laikams. 


 
Žaidimą planuojama išleisti birželio 27-ąją, Asmeniniams kompiuteriams, „Xbox 360″, „Play Station 3″, „Xbox One“ ir „Play Station 4″ konsolėms. PC versiją šiuo metu galima įsigyti su 20% nuolaida už £32 iš kūrėjų puslapio. Senųjų konsolių žaidimo versijos kaina siekia 50 JAV dolerių ir naujųjų konsolių versija – $60. Visi užsisakiusieji žaidimą iš anksto, dovanų gaus vieną papildomą DLC misiją – „Hunt the Grey Wolf“.