Ar kada nors pagalvojai kaip galėtų atrodyti gyvenimas juodojoje skylėje? Nors realiai tai ir nėra įmanoma, bet viena Čekijoje įsikūrusi „indie“ studija „FiolaSoft“ nusprendė truputį pafantazuoti su nuotaikingu kuriamu 2D galvosūkių platformeriu „Blackhole“.

Mūsų pagrindinis veikėjas netyčia pakliūna į vieną tokią ir atsiduria… ne, jokių juodų spalvų. Ogi atsiduria keistame pasaulyje, kupiname keistų organizmų bei aplinkų. Gražus ir paprastas meninis stilius turėtų sužavėti ieškančius kažko meniško, o galimybė manipuliuoti gravitacijos jėgomis bei jos pagalba pasiekti prieš tai nepasiekiamas vietas suteiks aplinkų tyrinėjimui įvairovės. Ar esi pasiruošęs išsiaiškinti, kur pradingo likusi mūsų veikėjo komanda bei kur po galais mes čia atsidūrėme? Progresuojant istorijai tyrinėti aplinkas darysis vis sunkiau, tad ir iššūkis šioks toks bus.

„Blackhole“ pasirodys šių metų pabaigoje „Steam“ tarnyboje, nes dėka „Greenlight“ sistemos, žaidimui buvo uždegta žalia šviesa. Žaidimas bus prieinamas „PC“, „Mac“ bei „Linux“ platformų turėtojams.