Tarp mūsų yra žmonių vadinančių save „Kitais“. Jie gali įeiti į magišką pasaulio erdvę „Dusk“, iš kurios semiasi nepaprastų galių. Nuo pat pasaulio sutvėrimo, „Kiti“ pradėjo kovą tarp savęs. Tie kurie gina šviesą, kovojo prieš tuos, kurie išlenda naktį, todėl pasivadino „Night Watch“. Kovojantys prieš šviesą ėmė vadinti save „Day Watch“. Jų kova vyko per amžius ir vyks tol, kol viena pusė pralaimės amžiams.

Būtent šitaip, vakar rusų kompanija Nival Interactive paskelbė apie naujo vaidmenų žaidimo kūrimą asmeniniams kompiuteriams. Šis būsimas žaidimas yra paremtas populiariu Rusijoje filmu Nochnoy dozor. Kol kas nėra paskelbta jokios išleidimo datos ar leidėjo. O kaip teigia GameSpot, amerikiečiai net nėra tikri, kad žaidimas pasirodys pas juos.

Žaidime jūs, kaip jau turbūt supratote, turėsite žaisti už „Kitus“. Kol kas neaiškų ar bus galima rinktis kariaujančią pusę. Truputį pažaidus, jums atsivers trys profesijos, kurių kiekviena lems tolesnę jūsų raidą. „Shapeshifter“ galės virsti į gyvūnus ir taip padidinti savo artimąją kovos galią. Užkerėtojas galės paprastus daiktus versti į magiškus, o magas – išmokti daug naujų, galingų burtažodžių.

Žaidimo veiksmas vyks dabartinėje Maskvoje. Nival žada atkurti visą miestą preciziškai ir taip sukurti nepakartojamą atmosferą. O kol kas jūsų dėmesiui pirmieji paveiksliukai.

Daugiau apie žaidimą oficialiame tinklalapyje.