Rockstar pranešė apie naują žaidimo Midnight Club dalį – ši vadinsis Los Angeles ir bus jau ketvirtas žaidimas serijoje.

Žaidimą kuria Rockstar San Diego studija. Na, ir kaip visada Rockstar kol kas apie Los Angeles nieko daug nepasakoja. Esminė ir pagrindinė frazė naudojama pačių Rockstar apibūdinti žaidimą, yra tokia: „tai bus žaidimas, pakeičiantis mūsų nuomonę apie lenktynių žaidimus“. Reikia suprast, kad tai bus įspūdingas žaidimas.

Ko gi galima tikėtis iš Midnight Club: Los Angeles? Atviro pasaulio, kuriame žaidėjai važiuos kur nori; nelegalių lenktynių; mašinų „tiuningavimo“. Be abejo, „tiuningavimo“ galimybės bus labai smulkmeniškos.

Sprendžiant iš pavadinimo, galima tikėtis, kad žaidimo veiksmas vyks tik viename mieste. Ankstesniuose MC žaidimuose, žaidėjai lenktyniaudavo keliuose miestuose.

Taip pat reiktų paminėti, kad Midnight Club, buvo pirmasis žaidimas, kuriame žaidėjai galėjo patirti madingas nelegalias lnktynes, bei automobilių „tiuningavimą“, tačiau kai 2003-iais EA išleido Need for Speed Underground, Midnight Club liko pastarojo šešėlyje.

Naujasis Midnight Club, bus išleistas X360 ir PS3 konsolėms 2008-ųjų pradžioje.