Konami pranešė, kad jų naujai kuriamas žaidimas „Metal Gear Solid: Touch“ bus skirtas „iPhone“ ir „iPod Touch“ įrenginiams.

Pats žaidimas turėtų pasirodyti kitų metu pavasarį, jame mes išvysime tokius pačius veikėjus (ir dar keletą dalykų) kaip ir „Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots“ žaidime.

„MGS: Touch“ žaidime bus 8 lygiai, kuriuos vėliau galima bus papildyti, atsisiunčiant žaidimo papildymus, tai pat žaidėjai galės „atrakinti“ įvairiausius paveiksliukus. Valdymas, kaip jau supratote, bus pilnai „jutiklinis“, viską valdysime savo pirštukais per „iPhone“ ar „iPod Touch“ ekranėlį.

„MGS: Touch“ yra vieną dalis iš „Konami“ žaidimų, skirtų „iTunes App Store“. Nepaslaptis, kad mes išvysime tokius žaidimus kaip „Silent Hill: The Escape and Frogger“ ar „DanceDanceRevolution S Lite“ skirtus būtent „iPhone“ ar „Ipod touch’ui“.

Tad jei šie žaidimai bus vykę, tikrai galime tikėtis, kad „iPhone“ žaidimų industrija didės ir galbūt net pradės konkuruoti su „Sony“ ar „Nintendo“, arba „Apple“ žengs dar didesnį žingsnį ir sukurs savąją nešiojamąją konsolę?

O štai ir gameplay