Šio šeštadienio rytas, daugeliui amerikietiško futbolo gerbėjų bus ypatingas ne vien dėl to, jog Bay arenoje įvyks šios sporto šakos varžybos, bet ir todėl, kad Redwood įsikūrusi leidėja EA pristatys naująjį „Madden NFL 06“.

Šiandien EA anonsavo, kad jos būsimas ateities konsolių žaidimas bus pristatymas šį šeštadienį specialioje „NFL Draft“ laidoje „60 Sekundžių“ 9.00 valandą ryte. Ši trumpa, žaidimo reklama pasirodys tik vieną kartą.

EA nepaminėjo kokia gi ateities platformai bus skirtas žaidimas, tačiau daugiausia šansų, kad juo taps būsimasis Xbox tęsinys, kuris turbūt vadinsis Xbox 360 ir pasirodys žaidėjų namuose dar iki Kalėdų. Microsoft planuoja apie šią platformą paskelbti jau gegužės 12 dieną, specialioje MTV laidoje. Sony kompanijos „PlayStation 3“ ir Nintendo „Revoliution“ konsolės manoma nepasirodys iki 2006 metų pirmojo ketvirčio pabaigos.

„Mes sudarėme specialią grupę, kuri dirba išskirtinai tik prie šio projekto, kad galėtų futbolo (amerikietiškojo) mėgėjams pasiūlyti aukščiausio lygio žaidimą. Manau daugelis NFL fanų su nekantrumu laukia šio žaidimo, – teigė Frank Gibeau EA Šiaurės Amerikos padalinio vice prezidentas.

Norėdama sudominti daugelį žaidimo fanų, EA dar išleido ir vieną paveiksliuką, kurį matote viršuje ir rasite čia. Jame pavaizduotas žaidėjo veidas esančio, greičiausiai, Minnesota Vikings ar Baltimore Ravens komandoje, kritantis žemyn sningant. Pačio stadiono gerai nesimato, tačiau vietoj jo, kompensuojantis dalykas yra milžiniška veido raiška.

O naujoje Games.lt PlayStation klubo temoje „Ateities Konsolės“ jau galite diskutuoti apie būsimas žaidimų sistemas.