„Castlevania“ žaidimo kūrėjas ir idėjinis autorius Koji Igarashi išsakė savo idėja, jog kitas serijos produktas tikriausiai bus skirtas tik „Xbox 360“ konsolei, kadangi „PS3“ šiuo metu sekasi gan sunkiai.

Tokius „Sony“ kompanijai nemalonius žodžius Igarashi ištarė kalbėdamas su žurnalu „GameInformer“, kuriame dalinosi įspūdžiais apie žaidimą.

„Aš dirbsiu prie „DS“ žaidimo versijos, bet dabar galvoju persikelti į namų konsoles ateityje. Aš ir toliau kursiu 2D žaidimą „DS“ konsolei, bet tuo pačiu aš vis dar bandau spręsti, kuri namų konsolė geriausiai tinka naujam „Castlevania“ žaidimui“, – sakė jis.

„Aš manau, jog „Xbox 360“ konsolė labiausiai tiktų JAV rinkai. „PS3″ paprasčiausiais nesiseka pasiekti gerų rezultatų“, – teigė jis.

Ir nors iš šių žodžių dar nėra nuspręstas „PS3“ versijos likimas, bet jis kuo puikiausiai iliustruoja vieną labai aiškų faktą – žaidimų kūrėjai yra pragmatiški žmones ir paprasčiausiai eina ten, kur geriau. Tad jeigu „PS3“ ir toliau seksis puikiai, panašiai gali pasakyti dar ne vienas.