Kai kurie žaidimai turi tokius ginklus, kurių skamba kaip neatskiriamos šių žaidimų dalys. Pavyzdžiui, trys raidės – BFG – primena „Quake“ žaidimų seriją, o gravitacijos ginklas – „Half-Life 2“. Ir visai nesvarbu, jog panašių ginklų galima rasti ir kituose žaidimuose. Tiesa, dažnai jie ten atsiduria labai tyliai, todėl garsiai pranešta žinia, kad naująjame „Shadow Warrior“ žaidime bus legendinis Penetratorius iš „Saints Row IV“, tikrai nevisai įprastas dalykas, bet labai rimtai skambantis dalykas.

„Atsiprašau, bet aš negaliu girdėti Jūsų per garsą visų pinigų, kurie metami į ekranus visame pasaulyje… O daugiau nežinau, ką galiu pasakyti apart to, kad valdyti rožinę milžinišką dirbtinę varpą iš „Saints Row IV“ „Shadow Warrior“ žaidime. Čia Jūsų antraštė, moksliukai!“ – taip šį įvykį pakomentavo Fork Parker, „Devolver Digital“ vyriausias finansų direktorius.

Naujas „Shadow Warrior“ parduotuves turėtų pasiekti jau rugsėjo 26 dieną. Žinoma, kaip ir jo pirmtakas bus skirtas pirmiausia PC platformai.