Pastaruoju metu žaidimų pramonės naujienas besekančius žmones ko gero labiausiai stebina ne nuostabūs naujų „Call Of Duty“ dalių pardavimai, o naujos technologijos, kurios pirmiausia atkeliauja į suaugusiems skirtų žaidimų rinką. Pastaruoju metu atsirado žaidimų reaguojančių į žmogaus veido išraišką ar kai kurias kūno dalis bei rodomus gestus. Na, o dabar (pagaliau!) sulaukėme ir prie kompiuterio USB jungtimi jungiamo priedo, praminto „Onacon“ vardu. Deja, moterims jis bevertis, tačiau vyrams… galbūt po kurio laiko bus pagrindine priežastimi atsisakyti realių merginų!

„Onacon“ savo išvaizda primena daugumą dabar populiarių taip vadinamų rankos mankštos įrankių. Bet skirtingai nuo kitų, jis leidžia interaktyviai mylėtis su skaitmeniniais personažais.

Įrenginys Japonijos parduotuves turėtų pasiekti 2011-ų metų pavasarį. kadangi dar laiko yra, įrenginio kūrėjai žada vėliau atskleisti kainą ir kažkokias papildomas įrenginio funkcijas.

Be „Tech Arts 3D“ kompanijos produkto „Onacon“ gali būti, kad sulauksime kažko panašaus ir iš „Illiusion“ kompanijos, išgarsėjusios už Japonijos ribų „RapeLay“ prievartavimo simuliatoriumi.