Naujas galvos skausmas turintiems senesnę PS3 konsolę. Naujoji sistemos klaida ( error ) pasireiškia tik senosioms storosioms PS3 konsolėms. Ypač didelė rizikos grupė yra vienos pirmųjų, 60GB versijos.

Kas atsitinka? Tikrai nemažai dalykų. Neįmanoma prisijungti į Playstation Network servisą – nieko gero tiems, kurie nespėjo atsisiųsti God of War demo. Kažkas nutinka su trofėjais. Pirmą kartą įsijungus žaidimą kuriame trofėjų funkcija buvo įdėta po jo išleidimo, trofėjai yra „įrašomi“ į konsolę. pasireiškus šiam gedimui, visa įrašymo informacija dingsta. Įrašyti iš naujo nepavyksta. Matomas šios klaidos kodas – 8001050F, o neįrašius trofėjų, neprieini ir prie žaidimo. Iš to seka, kad negalėsi žaisti žaidimų. Ir tai vyksta ne tik su integruotais trofėjais. Nebegalima žaisti net iš iš PSN parsisiųstų žaidimukų, tokių kaip Flower, flOw. Nepasileidžia netgi patys naujausi žaidimai kaip Heavy Rain, na o užvis baisiausia yra tai, kad atstatomi laikrodžio ir datos parametrai!!

Čia žiaurus juokelis, bet taip yra. Kalendorius nustatomas į 1999-12-31. Spėjama kad iš to ir kilo visas šitas jovalas. Pirminė hipotezė, kad tai bėdos su PSN servisu ( tokią klaidą gali gauti visos konsolės, nepriklausomai nuo regiono ), rodos, nepasitvirtins. Kaip suprantu, senesnės konsolės turi ir „senesnę“ kalendoriaus versiją, kuri yra bugova. Tai ir sukelia nesklandumus.

Sony, žinoma, greitai sureagavo į tokią kraupią sistemos klaidą ir tuoj pat ėmėsi tvarkytis. Deja, jokio sprendimo kol kas nerasta. Būdo apsisaugoti nuo šio siaubo taip pat nerasta. Gerai tik tai, kad Slim konsolėms pavojus negresia. Norėdami gauti naujausią informaciją , sekite oficialius twitter kanalus @PlayStationEU ir @SonyPlayStation ( anglų kalba ).

Nesmagu, bet ką padarysi. Tikriausiai per kelias dienas sutvarkys. Maniškė 60Gb irgi susirgo 🙁

Atnaujinta: problemą rodos sutvarkė. Konsolės vėlei atsigauna ir vėlei leidžia žaidimus. Problema tikrai su laikroduku buvo.