Vienas iš didžiausių praėjusių metų žaidimų PlayStation 4 konsolėje buvo „Insomniac Games“ sukurtas „Spider-Man“. Žinoma, kadangi šis žaidimas vargu ar kada išvys dienos šviesą kitoje platformoje, modifikacijų kūrėjas JulioNIB leido kompiuterių žaidėjams pajusti ką reiškia valdyti garsųjį Žmogų-vorą.

„Grand Theft Auto V“ žaidimui skirta modifikacija šiuo metu vis dar yra tobulinimo stadijoje, tačiau jau dabar mums leidžia keliauti per miestą voratinklių pagalba, kaboti žemyn galva, laipioti sienomis, voratinkliais pačiupti įvairius objektus ir juos mėtyti. Be viso to į modifikaciją perkelti ir „Spider-Man“ žaidime matyti kovos judesiai.


Nors modifikacija jau dabar atrodo įspūdingai, jos kūrėjas JulioNIB turi dar didesnių ambicijų. Pabaigtoje modifikacijoje turėtume matyti iš „Spider-Man“ žaidimo perkeltus specialiuosius gebėjimus, daugiau supimosi voratinkliais animacijų, patobulintą laipiojimą sienomis, pridėtą Žmogaus-voro pavojaus jutimą, žaidimo pasaulyje matomus atsitiktinius nusikaltimus ir iš PS4 žaidimo perkeltą vartotoją sąsają.

Tariant paprasčiau, ši modifikacija turėtų padėti numalšinti norą asmeniniame kompiuteryje išbandyti Žmogaus-voro žaidimą. Tiesa, tai vis tik ir liks tik „Grand Theft Auto V“ modifikacija, tad joje nerasime vieno žaidėjo kampanijos su „Spider-Man“ žaidimui būdingomis siužetinėmis užduotimis.

Tamsioji šios džiugios naujienos pusė? JulioNIB sukurta modifikacija yra po „Patreon“ užraktu ir bus pasiekiama tik kūrėjui paaukojus 10 JAV dolerių. Panašu, kad mes pamažu žengiame į mokamų žaidimų modifikacijų erą.