Praėjusių metų rudenį išleistas „Battleifield 1“, ne paslaptis, yra labai populiarus. Žaidimą, kuris pirmą kartą šioje serijoje mus nukelia į Pirmąjį Pasaulinį karą, jau išbandė 21 milijonas žaidėjų visame pasaulyje. „Electronic Arts“ skelbiamais duomenimis nuo kovo šis skaičius padidėjo net 2 milijonais. Žaidimas vis dar yra plečiamas nauju turiniu, tačiau vargu ar ką nustebins žinia, kad naujas serijos tęsinys jau yra kuriamas.

Paskutiniosios „Electronic Arts“ finansinės ataskaitos metu kompanijos vadovas Andrew Wilson‘as paskelbė, kad kitais metais kompanija ir toliau plės „Battlefield“ seriją bei pristatys naują didžiulį šios serijos projektą. Kartu su kitomis „EA“ frančizėmis, pasak Wilson‘o, būsimajame žaidime dėmesys yra skiriamas „meninės pusės tobulinimui visose platformose“ ir „pateiks naują kaustantį būdą mėgautis žaidimu“.

Žinoma, žinia apie „Battlefield“ tęsinį palieka klausimą kas laukia „Battlefield 1“. Šiuo metu laukiame naujo išplėtimo „In the Name of the Tsar“ pasirodymo. O rugpjūtį vyksiančioje Gamescom 2017 parodoje „EA“ planuoja paskelbti apie naują e-sportui skirtą žaidimo pusę.

Galima numatyti, kad po mažiau nei metų „Electronic Arts“ jau bus pradėjusi naujo žaidimo reklaminę kampaniją ir kurs hype‘ą naujam projektui, tad žaidėjams tikrai greitai reikės įrodymo, kad verta ir toliau leisti pinigus „Battlefield 1“ žaidime.

Kitas vertas spėliojimo klausimas – kur mus nukels būsimas žaidimas? Pirmasis Pasaulinis karas tapo tema, pritraukusia tikrai daug žaidėjų, kurie buvo išsiilgę istorinių mūšių ir pavargę nuo futuristinių temų karinėse šaudyklėse. Šią pyrago dalį šiemet bandys atsiriekti ir pagrindinis „Battlefield“ konkurentas „Call of Duty“. Rudenį pasirodysiantis „Call of Duty: WW2“ mus perkels į Antrajį Pasaulinį karą.