„Square Enix“ šių metų vasario mėnesį paskelbė, kad kuria naują žaidimą pavadinimu – „Murdered: Soul Suspect“, tačiau detalesnė informacija apie žaidimą nebuvo paskelbta. Šiandien, „Square Enix“ nusprendė, kad visiems reikia priminti apie šį žaidimą ir atskleisti daugiau detalių.

„Murdered: Soul Suspect“ yra kuriamas Xbox 360, PS3 ir PC platformoms. Šis veiksmo-nuotykių žaidimas nukels žaidėjus į pilną paslapčių pomirtinį pasaulį, kuriame  pagrindinė tiriama byla yra asmeninė, o jos įkalčiai tiesiog nepasiekiami. Pagrindinė byla, kurią spręsime žaisdami bus – mūsų valdomo veikėjo žmogžudystė. Mums teks valdyti detektyvą, vardu Ronan O’Connor, kuris yra paslaptingai nužudomas ir patenka į pomirtinį gyvenimą, kartu įgaudamas antgamtinių galių. Jo tikslas išsiaiškinti savo žmogžudystės aplinkybes ir sumedžioti savo žudiką.

Žaidimo veiksmas vyks Salemo mieste, Masačusetso valstijoje. Būdami pomirtiniame gyvenime galėsime laisvai tyrinėti šį miestą. Ronanas negalės užmegzti ryšio su kitais detektyvais tiriančiais šią bylą ir viską turės išsiaiškinti pats. Bylos tyrimo metu, mums teks apklausti Salemo miesto mirusių gyventojų vaiduoklius, spręsti įvairius galvosūkius, kovoti su demoniškomis dvasiomis ir atskleisti šokiruojančią tiesą apie tai, kas yra atsakingas už tavo mirtį.

Daugiau informacijos apie „Murdered: Soul Suspect“ bus atskleista E3 parodos metu. Naują žaidimo filmuką galite pamatyti apačioje:

„Murdered: Soul Suspect“ pasirodys 2014 metų pradžioje.