Trečiosios „Mumijos“ dalies veiksmas vyksta Azijos platybėse: nuo Kinijos iki Himalajų kalnų. Į naujus nuotykius vėl leidžiasi nenuorama archeologas Rikas O’Konelis (akt. Brendanas Fraseris), jo žmona Evelin (šioje dalyje ją vaidina nebe Rachel Weisz, o iš „Pašėlusių kojočių“ pažįstama Maria Bello), jų sūnus Aleksas (akt. Luke’as Fordas) ir nuolat po kojomis besipainiojantis Evelin brolis Džonatanas (akt. Johnas Hannah).

Šaunioji ketveriukė, visai to nenorėdama, iš amžinojo miego prikelia žiaurų ir negailestingą Drakono Imperatorių (akt. Jet Li), valdžiusį Kiniją prieš daugiau nei du tūkstančius metų. Tuomet prakeiktas galingos burtininkės (akt. Michelle Yeoh), su visa savo 10 000 vyrų kariauna imperatorius buvo sutramdytas, o jo žiaurus viešpatavimas nutrauktas.

Dabar, pažadintas iš savo miego, trukusio amžių amžius, Drakono Imperatorius pakyla į naują kovą ir tikisi užvaldyti pasaulį. Archeologo šeimai teks sustabdyti prisikėlusią mumiją ir rasti būdą, kaip ją vėl nuvaryti į kapą…
Tai ką, pailsėjome nuo konkursų, galime ir vėl tęsti :).
Šiandien startuoja greitas ir kiek pavėluotas Mumijos konkursas.

Norėdami laimėti Mumijos filmo marškinėlius, turite man parašyti lygiai penkis Egipto faraonų vardus.

Pasakinėti komentaruose griežtai draudžiama. Tai darantys susilauks nemalonės!

Atsakymus į klausimus siųskite adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Mumija, o laiške jokiais būdais nepamirškite ir savo niko games.lt.

„Mumija: drakono imperatoriaus kapas“ Forum Cinemas kino teatruose jau rodomas!