„Phone Scoop“ praneša, kad „Motorola“ jau artimiausiomis savaitėmis laukia didelės permainos. Tikėtina, jog jau po kelių dienų kompanijos mobiliųjų įrenginių padalinys atsisakys iki pusės darbuotojų paslaugų. Tuo pat metu panašioje srityje dirbantys Mobiliųjų sprendimų ir Namų bei tinklų mobilumo padaliniai atleidimų išvengs. Visgi mažiau darbuotojų ties mobiliaisiais įrenginiais neabejotinai reiškia ir mažiau pačių naujų telefonų, o šioje srityje „Motorola“ pastaruoju metu ir taip neblizga.

Bet ir tai dar ne viskas. Kompanija nedalyvaus balandį tradiciškai vykstančioje „CTIA“ parodoje, kuri yra stambiausias mobiliųjų renginys JAV ir visoje Šiaurės Amerikoje. Taigi, panašu, kad artimiausia ketvirtį iš kompanijos stovyklos rimtesnių žinių neverta ir laukti.

Beje, CES metu „Motorola“ paskelbė planuojanti per metus pristatyti tik dvylika naujų modelių. Smartphonuose bus naudojama tik „Android“ operacinė sistema, taigi, šis gamintojas, koks netvirtas bebūtų, pilnai pereina į „Google“ stovyklą. Rimtas sprendimas, nes nepaisant visų bėdų, „Motorola“ visgi ketvirta pagal dydį tarp mobiliųjų gamintojų.