Nors modulinio Google telefono idėja (telefonas keičiamais komponentais) pamažu nueina užmarštin, tačiau kitiems telefonų gamintojams, tuo pačiu ir vartotojams ši idėja yra gan priimtina. Dėl to Lenovo, o dar tiksliau jai priklausanti Motorola pristato telefonus, kurie bal būti išplėti papildomais priedais.

Pirmasis iš jų yra Moto Z – įrenginys besigrumsiantis aukščiausioje klasėje. Jis turi galingą keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 820 1,8 GHz procesorių, 4GB atminties, Adreno 530 grafikos lustą. 5,5 colio dydžio ekranas atkuria įspūdingos 2560×1440 raiškos vaizdą. Telefone randasi viena geriausių egzistuojančių kamerų – tai f/1,8 dydžio diafragmą turintis sensorius su 4K 30 FPS filmavimo galimybe, galintis filmuoti ir žemesne Full HD rezoliucija ir tada pasiekti 60 FPS filmavimo greitį. Telefoną galite įsigyti čia, sumokėję 546 eurus.

Kitas iš jų yra Moto Z Play. Tai pigesnė telefono versija su šiek tiek apkarpytomis funkcijomis. Kaip pavadinimas sako, pakeistos funkcijos telefoną labaiu pritaiko žaidėjų poreikiams. Ekrano raiška sumažinta iki 1920×1080, nors greičiausiai mažai kam tai rūpi. Jame yra aštuonių branduolių Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz procesorius, 3GB operatyviosios atminties. Truputį mažesnės diafragmos f/2.0 kamera išsaugojo galimybę filmuoti 4K raiška. Žaidėjams skirto telefono kaina yra kiek mažesnė – jį galima įsigyti už 442 eurus.

Na o dabar apie pačius priedus. Tai gali būti:

-Papildoma kamera turinti 10x optinį priartinimą ir galingesnę blykstę. Kaina – 300 USD.
-Kišeninį projektorių, kurio kaina taip pat 300 USD.
-JBL papildomi garsiakalbiai, kurių kaina siekia 80 USD.
-Išorinė baterija kainuojanti 60 USD.
-Prie „modų“ priskiriami ir keičiami galiniai dangteliai, kainuojantys po 20 USD.

Nors priedų kainos ir yra pakankamai aukštos, tačiau telefonus galime naudoti kaip pilnaverčius aukštos klasės įrenginius ir be jų.

Games.lt