Bridget Marie Taylor

Turbūt visi žinote ir daugelis esate pajute – kokios mamos būna rūpestingos. Apie jų drąsą, kilnumą ir geraširdiškumą yra sukurtą daugybę istorijų, dainų ir šiaip pasakojimų. Tačiau kartais būną ir tokių situacijų, kai mamos tiesiog persistengia, norėdamos įtikti savo atžaloms.

Visai neseniai Didžiojoje Britanijoje Shropshire regione, kuris yra centrinėje Anglijoje, buvo demaskuota moteris, kuri sukūrė neįtikėtiną istoriją. Kaip teigia vietinis laikraštis Shropshire Star, Bridget Marie Taylor apsimetė mokytoja ir rinko aukas iš gyventojų, kurios, pasak jos, buvo skirtos naujai kamerai, mašinų greičiui fiksuoti.

Istorija būtų tiesiog nuostabi ir puikiai tiktų vietiniam laikraščiui, tačiau yra vienas didelis bet. Nėra jokios mokytojos ir mergaitės, nebus ir jokio radaro.

Iš tikrųjų moteris rinko pinigus norėdama padėti kitam vaikui – savo sūnui. Bet jis nesirgo jokia mirtina liga ar buvo sužeistas avarijoje, jam tesiog buvo nuobodu. Ir todėl jis tiesiog baisiai norėjo naujo PlayStation 2.

Moteris negalėjo įpirkti jam PS, todėl sumanė istoriją, kad gautų pinigų. O kartais norėdama paspartinti pinigų gavimą, sakydavo esanti ištekėjusi už policininko, o jos vaikas mirė nuo vėžio.

Tačiau visa šita apgavystė netruko ilgai ir moteris atsidūrė teisme. Jo nuosprendis – 6 mėnesiai viešųjų darbų ir 43 svarų sterlingų (apie 215 litų) bauda. Tai maždaug puse PS2 kainos Didžiojoje Britanijoje, kur jį žaidimų mėgėjai gali gauti už 104 svarus sterlingų.