„The Monster Hunter“ serija Japonijoje yra išties garsi ir puikiai pačių japonų vertinama. Štai naujausia jos dalis „Monster Hunter Freedom“ skirta „PlayStation Portable“ buvo pirmasis žaidimas šioje konsolėje sugebėjęs peržengti 1 milijono kopijų ribą. Iki šiol jo visame pasaulyje parduota 4,5 milijonai vienetų.

Pirmasis žaidimas iš šios serijos „Monster Hunter“ pasirodė dar 2004-aisiais metais „PS2“ konsolei. Nuo to laiko, šio žaidimo serijos išskirtinai pasirodydavo tik „Sony“ kompanijos konsolėse. Netgi naujausias „Monster Hunter 3“ iš pradžių buvo anonsuotas tik „PlayStation 3“.

Tačiau laikai keičiasi ir šiandien „Capcom“ oficialiai pranešė, kad naujausias žaidimas iš šios serijos pirmą kartą pasirodys ir „Nintendo Wii“ konsolėje. Ji taipogi prižadėjo dirbti iš visų jėgų, kad žaidimas būtų kuo geriau pritaikytas prie „Wii“ pultelio.

Beje, panašūs kompanijos sprendimai turėtų girdėtis ir ateityje, kadangi neseniai ji paskelbė, kad jos tikslas pasiekti kaip galima daugiau žaidėjų. O vienintelė išeitis tai padaryti – leisti multiplatforminius žaidimus. To įrodymas, dar nesenas sprendimas išleisti „Devil May Cry 4“ žaidimą „Xbox 360“, „PlayStation 3“ ir PC.