„Microsoft“ konsolė X360 gyvuoja jau beveik metus laiko. O žaidimų leidėjai nesiliauja eksperimentavę parsisiunčiamų priedų žaidimams rinkoje. „Electronic Arts“ išleido parsisunčiamų priedų paketą skirtą golfo žaidimui „Tiger Woods PGA Tour 2007“. Juos, kaip ir daugelį kitų, skirtų žaidėjai galės parsisųsti iš „Xbox Live Marketplace“ turgaus.

Šie priedai – šiokia tokia naujovė „Xbox Live Marketplace“ turguje. Jie iš kart suteikia žaidėjams priėjimą prie tam tikrų žaidimo dalių, kurias paprastai reiktų pasiekti žaidžiant įprastai. Trumpiau tariant – mokami „cheatai“ :). Pavyzdžiui už 200 taškų (2.50 JAV dolerių) žaidėjai gali „atrakinti“ golfo žaidėją, arba golfo lauką (aišku kiekvienas jų kainuoja po 200 taškų, ne visi).

Žaidėjai už tuos pačius 200 taškų, taip pat gali įsigyti ir „Maxed-Out Player“ priedą – šis gi pagerins golfo žaidėjo statistinius duomenis šimtu dešimt procentų. O priedas „atrakinantis“ visas profesionalios golfo įrangos parduotuvės prekes kainuos 300 taškų (3.75 JAV dolerių).

Ar tik nebus taip kaip sakoma vienoje lietuvių liaudies patarlėje – „Iš didelio rašto, išėjo iš krašto“. Įdomu ką dar sugalvos žaidimų leidėjai?

Šis golfo žaidimas bus išleistas jau šią savaitę.