Mobilusis ANNO 1701 žaidimas bus išleistas tuo pat metu kaip ir ilgai lauktoji versija skirta asmeniniams kompiuteriams (AK) – spalio 26-ąją. Ši mobiliems telefonams skirta strategija siūlo virtualiai neaprėpiamą žaidimo malonumą su orikinaliu garsu ir grafika iš ANNO 1701. Tikras hit’as: žaidimą galima sujungti su AK versija, taip surinktus taškus iš telefono galima perkelti į kompiuteryje esantį žaidimą. Mobilus ANNO 1701 buvo kuriamas bendradarbiaujant su Keyfactor, komunikacijų ir gamybos kompanija, kūrėjais Twistbox Games ir su Duselldorf’o mobiliųjų specialistais, Kaasa solution.

Mobilusis ANNO 1701 yra raundais pagrįstas žaidimas su smagiais mini žaidimais išgalvotame salų pasaulyje: Žaidime Karalienė (Queen), žaidėjas gina karūnos interesus tolimose šiaurės kolonijose. Čia jis tyrinėja salas, kasa naudingas iškasenas ir padeda savo žmonėms suklestėti bei apsisaugoti. Bet rungtyje nera laiko snausti: Priešų rasės pakeliui į Naujojo pasaulio tutų užvaldymą. Ir greit isiplieskia negailestinga kova dėl žemės, iškasenų ir galios.

Žaidėjai, kurie žaidžia ANNO 1701 AK versiją dabar gali perkelti taškus (bonus coins) surinktus mobiliajame telefone tiesiai į AK žaidimą ir iškeisti juos į prekes. Taigi dabar „ADholikai“ gali likti AD pasaulyje netgi keliaudami ir tuo pačiu kaupti taškus AK žaidimui.

Mobilus ANNO 1701 yra pirmasis tokios rūšies žaidimas, leidžiantis tiesiogiai susijugti su AK žaidimu. Duomenimis tarp mobilaus telefono ir kompiuterio keičiamasi per WAP ir Internetą. Žaidėjai neturintys WAP ir Internetą palaikančio mobilaus telefono gali naudoti specialų kodą, kad perkelti savo taškus iš mobilaus į AK žaidimą.

Išleisti į prekybą mobilųjį ANNO 1701 suplanuota šių metų spalio 26-ąją. Žaidimas kainuos 4,99 EUR ir bus parduodamas visame pasaulyje per ryšio operatorius ir portalus.

ANNO 1701 mobiliems sukurtas kompanijos Twistbox Games, žaidimo dizainas Keyfactor, o leidėjas Kaasa solution GmbH.

Produkto ypatybės:

[li]Prisijungimas prie ANNO 1701 AK žaidimo[/li]
[li]Video palaikančiai įrangai: video raiškos priderinimas[/li]
[li]Išplesti pagalbos funkcija ir paaiškinimai[/li]
[li]Originalūs grafika ir garsas iš ANNO 1701 AK[/li]
[li]Raundais pagrįsta strategija su realaus laiko veiksmo žaidimais[/li]
[li]Trys visiškai skirtingi mini žaidimai[/li]
[li]Iki trijų oponentų/varžovų[/li]
[li]Trys skirtingi įgudžių lygiai kiekvienai daliai[/li]
[li]Prekyba ir iškasenų gavyba[/li]
[li]Produkcijos ir ginybos struktūrų statyba naujai apgyventose salose[/li]
[li]Tokie įvikiai kaip, žemės drebėjimai, piratų atakos ir ugnikalnių išsiveržimai[/li]
[li]Arcade režimas praktikuotis mini žaidimus ir rinkti taškus AK žaidimui[/li]