Pamirškite kažkada Lietuvoje išpopuliarėjusius „Greitus ir įsiutusius“! Išsikvėpusius gatvių herojus, jų pernelyg nublizgintus automobilius ir banalias pupytes keičia pačios brutaliausios lenktynės pasaulyje. Šioje trasoje – jokių skrupulų nepripažįstanti kova, o prizas – gyvybė.

Džensenas Eimsas (akt. Jasonas Stathamas) – ištvermingas, prie adrenalino pripratęs ir gerai kiekvienos sekundės vertę suvokiantis lenktynininkas. Tris kartus tapęs čempionu, jis nusprendžia galų gale atsisveikinti su sekinančiu gyvenimo būdu. Tačiau kaip visada tai ne taip paprasta. Netikėtai apkaltintas žmogžudyste, kurios neįvykdė, Džensenas patenka į kalėjimą. Jo prižiūrėtoja Henesi (akt. Joan Allen) minios gerbėjų garbinamam vyrui pasiūlo išeitį: dalyvauti lenktynėse arba supūti kalėjime. Pasirinkimas ekstremalus: teisė kvėpuoti laimima nugalint taip pat už savo gyvybę kovojančius priešininkus.

Verčiamas beviltiškos situacijos, Džensonas Eimsas užsideda metalinę mistinio lenktynininko Frankenšteino kaukę ir niūrioje kalėjimo aplinkoje pradeda mūšį dėl išlikimo. Rankose – ginklų prigrūsto superautomobilio vairas, priešai – pats žiauriausi kalėjimo nusikaltėliai, laikas – pragariškos trys dienos, akyse – desperatiškas instinktas išlikti. Kas bus šių taisyklių neturinčių lenktynių laimėtoju?
Tai ką, visi ištroškę veiksmo pasiruošę konkursui?? Turiu keletą puikių Death Race kepurėlių. Kadangi paskutinį kartą labai pykote dėl kūrybinių konkursų, padarome paprastai – du klausimai:

1. Kokį automobilį filme vairuoja Jasonas Stathamas?
2. Kokia Jasono Stathamo pravardė filme? Ne vardas ir pavardė (nors galite parašyti ir šitą), bet būtent pravardė.

Atsakymų laukiu iki pirmadienio.

Savo atsakymus siųskite kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Mirties lenktynės, o laiške jokiais būdais nepamirškite ir savo niko games.lt.

„Mirties lenktynės“ Forum Cinemas kino teatruose jau nuo rytojaus!