Tikriausiai niekam nereikia pristatinėti žaviosios Milos Jovovič. „Resident Evil“ filmų žvaigždė taps dar vienos „Capcom“ žaidimų visatos veidu kino ekrane. „Variety“ pranešė, kad „Capcom“ planuoja susukti „Monter Hunter“ žaidimu paremtą juostą, kurią režisuos 1995 metų „Mortal Kombat“ ir net keturių „Resident Evil“ filmų režisierius Paul W.S. Anderson.

Pats Paul W.S. Anderson ir filmo prodiuseris Jeremy Bolt „Monter Hunter“ filmo projektą anonsavo dar 2016-ųjų lapkritį, prieš pasirodant paskutiniajai „Resident Evil“ daliai „The Final Chapter“. Tuomet buvo skelbiama, kad planuojamas „Monster Hunter“ filmo biudžetas siekia net 60 milijonų dolerių, tačiau iki pat šios dienos daugiau detalių apie projektą nebuvo skelbta.

Pasak žinių, pasiruošimo darbai jau beveik baigti, o filmavimai turėtų startuoti jau šį rugsėjį. Beje, filmą kurianti komanda taip pat prasitarė, kad „Monter Hunter“ nebus vienkartinis projektas ir studija sieks suskurti net kelis filmus, kurių veiksmas vyks „Monster Hunter“ žaidimo visatoje.

Tokius planus lengva pagrįsti skaičiais – nors pati filmų kokybė buvo abejotina, „Resident Evil“ serija per visą istoriją sugeneravo daugiau nei vieną milijardą dolerių pajamų, o paskutinioji „The Last Chapter“ juosta uždirbo daugiau nei 300 milijonų dolerių. Kūrėjai panašios sėkmės tikisi ir su „Monster Hunter“ visata.