„X06“ renginio žaidimų sąrašas nustebino ir sužavėjo žaidimų industrija. Tačiau tai atrodo tik dar labiau įkvėpė „Microsoft“. „Xbox“ bosas Peter Moore pareiškė, jog kompanija siek nugalėti savo pagrindinę varžovę „Sony“ ir peržengti šimto milijonų „Xbox“ ribą.

Kalbėdamas tinklalapiui „GamesIndustry.biz“, Peter Moore atskleidė, jog „Microsoft“ šiuo metu dirba prie naujos kartos programinės, kurios pagrindinė užduotis bus kovoti su „SigStar“ ir „Guitar hero“ tipo žaidimais.

„Mes puikiai suvokiame, jog žaidimų srityje, kurią galėtume pavadinti „skirti visai šeimai“, mes dar turime daugybę vietos tobulėjimui“, – kalbėjo jis.

Kaip vieną iš pavyzdžių, jis pateikė naują „Eye Toy“ analogą, kuris turėtų jau greit pasirodyti kaip priedas prie „Xbox 360“. Jo teigimu, ši kamera turėtų padėti ne tik bendraujant tarpusavyje, bet ir žaidžiant žaidimus.

Vienas iš Europos burio vadovaujančiųjų asmenų, turbūt irgi padrąsintas „06“, kalbėjo: „Visa esmė yra pritraukti kuo daugiau asmenų prie konsolių. Visiškai nesvarbu ar jie žais 10 valandų per savaitę ar 50. Tai gali būti ir jūsų mama, ir jūsų sesuo“.

„Jeigu jūs norite peržengti 100 milijono ribą, tuomet jūs privalote atsižvelgti į šią rinką. Mes vis dar ieškome kelių, kaip tai padaryti. Ir galiu užtikrinti – tikrai rasim“.