„Microsoft“ eilinį kartą paneigė gandus, kad „Xbox 360“ konsolę planuojama apginkluoti „Blu-ray“ diskų įrenginiu. Jie naujam gyvenimui buvo pakilę po to, kai tinklalapis „DigiTimes“ paskelbė, jog „Lite-On“ jau gamina konsolei skirtus „Blu-ray“ skaitytuvus.

„Microsoft“ atstovo teigimu, HD DVD mirtis neturėtų rimčiau paveikti „Xbox 360“ patrauklumo. Aarono Greenbergo, „Xbox 360“ produkto grupės vadovo teigimu, vartotojams kompanija siūlo pakankamą parsisiunčiamų HD įrašų pasirinkimą, be to, DVD asortimentas taip pat pakankamai didelis.

Neatmestina galimybė, jog su „Blu-ray“ susijusių planų kompanijoje gal ir yra, bet jie slepiami. Skubėti nėra kur, karaliauja vis dar DVD, tad „Microsoft“ turi laiko paeksperimentuoti su „Xbox Live Marketplace“ ir pabandyti prastumti šią sistemą kaip alternatyvą HD diskų skaitytuvui. Jei nepavyks – į „Blu-ray“ traukinį visuomet galima spėti.

Nusivilti gali nebent esami HD fanai, kurie turi X360 – pirkti filmų nesigauna, tenka siųstis. Taip ir kyla pagunda įsigyti PS3..