Šią savaitę „Microsoft Devices Group“ padalinys pristatė „Nokia 215″ – tai pigiausias bendrovės mobilusis telefonas parengtas internetui. Šis modelis orientuotas į pirkėjus, kurie dar tik pradeda pažintį su mobiliaisiais įrenginiais ir internetu.

„Su savo itin pigių mobiliųjų telefonų serija siekiame suteikti galimybę žmonėms pažinti mobilųjį internetą pirmąjį kartą. „Nokia 215″ – puikus pasirinkimas perkantiems savo pirmąjį telefoną ar tiesiog norintiems už nedidelę kainą atsinaujinti ir gauti prieigą prie tokių paslaugų, kaip „Facebook“ ar „Messenger“, – sako Jo Harlow, „Microsoft Devices Group“ viceprezidentė.

„Nokia 215″ savininkai be didelių sunkumų galės naudotis mobiliuoju internetu per „Opera Mini“ naršyklę, stebėti orus per „MSN Weather“, bendrauti ir sekti naujienas „Twitter“ ir „Facebook“ tinkluose. Be to, telefonas realiu laiku informuos apie gautas žinutes ar kitus pasikeitimus „Facebook“ bei „Messenger“ programėlėse.

Telefone įdiegta SLAM technologija, leidžianti lengvai keistis failas su kitais įrenginiais, turinčiais tą pačią technologiją, o „Bluetooth 3.0″ leis bendrauti, naudojant bevielę laisvų rankų sistemą.

„Nors Lietuvoje sparčiai populiarėja išmanieji telefonai ir mobilusis internetas, tačiau vis dar turime gana daug vartotojų, kurie nepradėjo savo pažinties su išmaniųjų technologijų teikiama nauda. Tikimės, kad „Nokia 215″ už itin mažą kainą taps pirmuoju žingsniu į mobilaus interneto pasaulį“, – sako Dalius Nalivaika, „Lumia“ ir „Nokia“ produktų vadovas Baltijos šalims.

„Nokia 215″ budėjimo režime veiks iki 29 dienų, leis kalbėti iki 20 valandų be pertraukos ar iki 45-50 valandų klausytis muzikos per telefone integruotą FM radiją ar MP3 grotuvą. Vartotojų patogumui telefone įdiegta ir žibintuvėlio funkcija, QVGA vaizdo kamera. „Nokia 215″ veikia „Series 30+“ operacinė sistema, o prie interneto telefonas jungsis per 2G ryšį.

Telefonas Lietuvoje ir kitose pasaulio rinkose pasirodys pirmąjį šių metų ketvirtį, o jo kaina sieks apie 29 JAV dolerius (apie 24 eurus) iki mokesčių ir subsidijų. Bus galima rinktis iš vieno ir dviejų SIM modelių bei juodos, baltos ir žalios spalvų.