Nepatvirtintas ir niekur kitur ankščiau negirdėtas asmuo, savo blog’ą rašantis Robert MacRawley vardu, paskelbė informaciją apie tai, kokius žaidimus šiemet planuoja pristatyti „Microsoft“ E3 parodos metu.

Pasak jo, šiemet renginio metu, Birželio 9-ąją, „Microsoft“ pristatys žaidimus, tarp kurių bus tokie garsūs pavadinimai, kaip: „Ryse 2″, „Forza Horizon 2″, „Halo 5″, „Halo 2: Annversary Edition“, „Battletoads“, perkurtas „Perfect Dark“ prie kurios neva dirba studija „Rare“, bei masiškos auditorijos laukiamas „Fallout 4″ ir tai dar tikrai ne viskas.

Jis rašo, jog „Ryse 2: nevyks Romos valdymo laikotarpiu, „Halo 2: Aniversary“ turės atnaujintą žaidimo grafiką, bei priedo gaus bonusus, tokius kaip: papildomi žemėlapiai pasirodę Asmeniniams kompiuteriams. Tuo tarpu „Fallout 4″ bus multiplatforminis žaidimas, kaip ir „The Division“, „Call of Duty: Advanced Warfare“ ir dar vienas neatskleistas „EA Games“ projektas, kuris bus Xbox ekskliuzyvas, arba turės išskirtinių papildymų, prieinamų tik šiai konsolei. „Halo 5″ pagaliau sulauks išleidimo datos, o „Perfect Dark“ taps trečiojo asmens nuotykių žaidimu, kaip „Uncharted“.  

Pasak Robert’o „Epic Games“ atskleis Xbox One ekskliuzyvinį žaidimą, kuris 2012-aisiais pasirodė pavadinimu „Samaritan“. Taip pat atsiras tokie žaidimai, kaip: „Gears of War: Lazarus“, „Fable Legends“, „Quantum Break“, „Sunset Overdrive“, bus pristatytas ir naujas „Crackdown“ žaidimas, tačiau tai vis dar ne viskas, ką šiemet „Microsoft“ yra suplanavusi.

Žinoma, su tokio kalibro žaidimais „Microsoft“ prasidėtų aukso amžius, o jų konsolių pardavimai išaugtų žaibiškai, tačiau tai nėra patvirtinta informacija, kurios, tikriausiai, niekas nepatvirtins iki E3 parodos. Nors po nelabai sėkmingos praėjusių metų prezentacijos, visgi tikėtina, jog tai gali būti tiesa.

Kurių žaidimų iš išvardintų laukiate labiausiai? Jeigu dar neturite, ar apsvarstytumėte Xbox One konsolės pirkimą, po tokių žaidimų pristatymų? Pasidalinkite savo nuomonėmis komentaruose.

Na, o dabar galite pažiūrėti žaidimo filmuką, kuris pasak Robert MacRawley, taps Xbox One ekskliuzyvu: