„Microsoft“ šiandien paskelbė daugiau informacijos apie būsimąjį „Xtival ’07“ renginį. Jame „Xbox Live Gold“ narystę turintys žaidėjai iš visų Europos šalių, kuriose oficialiai yra siūloma „Xbox Live“ paslauga, lapkričio 23-26 dienomis turės galimybę žaisti žaidimus tinkle, dalyvauti daugybėję internetinių renginių, pabandyti laimę konkursuose ir siųstis tik šiam renginiui skirtus siuntinius.

Kiekviena „Xtival ’07“ diena turės savo specifinį pavadinimą, kuris bus skirtas pagal tą dieną siūlomą turinį. Štai lapkričio 23 d. (penktadienis) vadinsis „Old Skool vs New Skool“ ir siūlys susikauti su kitais žaidėjais „FIFA 08“, „Halo 3“, „Lost Planet“ ir „Gears of War“ žaidimuose. Žadama ir galimybė Europos žaidėjams išbandyti savo jėgas su „Project Gotham Racing 4“ kūrėjais šio žaidimo trasose.

Lapkričio 24-oji diena bus dedikuota išskirtinai vienam topiniam žaidimui – „Guitar Hero III“ ir vadinsis „Game With Fame“. Tą dieną dalyvauti turėtų ir keletas „didelių talentų“, bet kas jie bus – kol kas žinių nėra.

Sekmadienis, lapkričio 25-oji diena vadinsis „Sports Day“ ir bus skirta sporto žaidimams išleistiems „Xbox 360“ konsolėje. Šalia šių išskirtinių renginių, visą savaitgalį dar vyks ir geriausios nuotraukos konkursas, kuriame žaidėjai yra kviečiami fiksuoti įspūdingiausius „Halo 3“ žaidimo kadrus ir pateikti juos www.bungie.net tinklalapyje. Geriausių darbų lauks prizai.

Renginyje taip pat bus galima sutikti vadinamuosius „Mystery Gamers“, su kuriais bus galima varžytis įvairuose tinkliniuose žaidimuose. Už sužaistas partijas su jais žaidėjai turės galimybę gauti „Microsoft“ taškų.

Daugiau informacijos apie konkursą – oficialiame tinklalapyje.