„Micrsoft“ „Xbox“ ir pramogų padalinio vadovas Stephen McGill duodamas interviu „Eurogamer“ pareiškė, kad nėra jokių planų dėl kitos „Xbox“ konsolės. Už visus reikalus susijusius su „Xbox“ atsakingas vadovas teigė, kad dabar didžiausias dėmesys yra nukreiptas į šią savaitę pasirodžiusį „Kinect“.

„Mes neturime jokių planų dėl kito „Xbox“. Jūs ir toliau gausite nuostabius naujus potyrius be jokio reikalo pirktis naują konsolę. Prieš keletą metų mes neturėjome nei filmų, nei „Sky“, nei „Facebook“ ir „Twitter“ – o dabar mes turime tokius daiktus kaip „Kinect“, – sakė Stephen McGill.

„Mes ir toliau tobulinsime žaidimų ir kitų pramogų suteikiamus potyrius naudodami programinius atnaujinimus, vietoje naujo plastiko ir mikroschemų“, – tęsė „Xbox“ ir pramogų padalinio bosas.

„Xbox 360“ pasirodė 2005-taisiais ir išgyveno daugybę nuopolių, tokių kaip brokuotos konsolės, „HD-DVD“ krizė, didelis piratavimo lygis, bei pakilimų, tokių kaip „Xbox Live“ serviso klestėjimas besitęsiantis iki dabar, daugiausiai pardavimų sulaukiantys žaidimai bei antra vieta pagal parduotas konsoles šioje platformų kartoje.