Tikriausiai daugelis girdėjo, apie neseną „Warner-Bros“ sprendimą pereiti tik prie „Blu-ray“ diskų, o ne leisti abiem formatams. Šis žingsnis sudavė išties didelį smūgį „HD-DVD“ rėmėjams. Bet atrodo bent vienas iš jų jau turi atsarginį gelbėjimosi ratą.

„Microsoft“ pareiškė, kad ji galėtų labai lengvai svarstyti galimybę išleisti „Blu-ray“ diskų grotuvo priedą „Xbox 360“ konsolei, jeigu tik matytų esant poreikiui.

„Aš iš esmės nemanau, jog šis įvykis turės kokios nors didesnės įtakos „Xbox 360“ ir „PlayStation 3″ konsolių dvikovai“, – kalbėjo „Xbox“ padalinio marketingo grupės vadovas Albert Penello. „PlayStation 2 laikais, DVD grotuvo buvimas buvo gan svarbus dalykas, bet po kiek laiko žmonės jau nebepirko „PS2″ kaip DVD grotuvo“.

Skirtingai nei „PS3“, kuriame „Blu-ray“ grotuvas yra įmontuotas į konsolę, „Xbox 360“ konsolei „HD-DVD“ grotuvas parsiduoda kaip papildomas priedas. Tad „Microsoft“ nemano, jog būtų didelė problema sukurti „Blu-ray“

„Mūsų manymu – tai pirkėjų pasirinkimas. Ir jeigu jie nuspręs, jog jiems reikia „Blu-ray“ grotuvo, tuomet mes labai rimtai svarstysime šią galimybę“, – sakė Penello.