Microsoft Game Studios įsigijo žaidimų kūrėjų studiją Lionhead, sukūrusią tokius hitus kaip „Fable“ ir „Black & White“.

Smulkesnės finansinės susitarimo detalės nebuvo atskleistos. Taip pat Microsoft tyli ir apie žaidimus, su kuriais dirbs Lionhead. Tikriausiai pranešimą apie tai turėtume išgirsti E3 parodos metu.

Microsoft ir Lionhead kartu anksčiau dirbo prie „Fable“ projekto skirto Xbox. Šis žaidimas ir jo versija skirta asmeniniams kompiuteriams buvo parduotos daugiau nei 2 milijonų kopijų tiražu. „Fable“ – pats perkamiausias vaidmenų žaidimas skirtas Xbox konsolei.

Lionhead bosas Peter Molyneux džiaugėsi šia sutartimi: „Mes džiaugiamės tapdami Microsoft Game Studios grupės dalimi, MGS mus rėmė mūsų idėjas, ir šis bendradarbiavimas privedė prie puikaus žaidimo „Fable“ sukūrimo. Ši sutartis suteiks Lionhead stabilumo ir galimybę sutelkti visą dėmesį į aukščiausios klasės žaidimų kūrimą“.

Microsoft Game Studios bosas Shane Kim savo ruožtu taip pat negailėjo pagyrų Lionhead: „Peter Molyneux – vienas iš keleto įžvalgiausių žaidimų industrijos asmenų, ir Lionhead prisijungimas labai svarbus ne tik MGS, bet ir visai žaidimų industrijai. Lionhead, tai puikus novatoriškų ir kūrybingų talentų pavyzdys. „

Jau senokai sklido kalbos, kad Lionhead ieško pirkėjo, kuris galėtų padėti atsigauti po tokių nelabai sėkmingų žaidimų kaip „Black & White 2“ ir „The Movies“. Microsoft pasiūlė geresnes sąlygas nei Prancūzijos žaidimų leidėjų kompanija Ubisoft ir investicijų firma Elevation Partners.