Ar dar yra nežinančių „Assassin’s Creed“ serijos? Vargu. Sparčiai populiarėjanti serija neapsiriboja tik žaidimais. Jau yra ne viena knyga, komiksų serija, trumpametražis filmas ir du animaciniai filmai. Nenuostabu, jog sulauksime ir filmo didžiuosiuose ekranuose.

„Variety“ duomenimis, pagrindinį „Assassin’s Creed“ filmo veikėją vaidins vokiečių aktorius Michael’is Fassbender’is. Iki šiol jis sukūrė vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Inglorious Basterds“, „X-Men: First Class“, „Shame“ ir „Prometheus“. Beje, be to, kad Fassbender’is vaidins Desmond’ą Miles’ą, jis dar ir prodiusuos šį filmą.

„Mes iškart pasirinkome Michael’į Fassbender’į mūsų kultinio protagonisto vaidmeniui“ pareiškė „Ubisoft Motion Picture“ pictures vadovas Jean-Julien Baronnet’as. „Michael’is – neįtikėtinai protingas, talentingas, universalus aktorius, atsidavęs savo darbui.“

„Assassin’s „Creed“ filmas kuriamas bendromis „Ubisoft“ ir „Sony“ pastangomis. Oficialios datos šis projektas dar neturi, tačiau kai kurie šaltiniai spėja, jog jis gali pasirodyti 2014 metais. Svarbiausias klausimas, ar „Sony“ pavyks sukurti gera filmą pagal žaidimą, ar tai tebus eilinis ir nelabai vykęs bandymas?

Na o naujausia „Assassin’s Creed“ dalis, pažymėta III numeriu, konsolėms pasirodys spalio 30 dieną. AK žaidėjams teks palaukti iki lapkričio 28 dienos.