Visiškai neseniai rašėme, jog JAV pasirodžiusi naujausia „Metal Gear Solid“ žaidimo dalis „PS3“ konsolės pardavimus pakėlė maždaug 180 procentų. Tačiau panašu, jog tokie rezultatai ir liks tik už Atlanto. „GamesIndustry.biz“ skelbia, jog Didžiojoje Britanijoje konsolės pardavimai po žaidimo pasirodymo padidėjo vos 7 procentais.

Tiesa, pats naujasis „Konami“ hitas pasirodė išties neblogai. „Chart-Track“ duomenimis, jis tapo geriausiai parduodamu išskirtiniu „PS3“ žaidimu ir jam mažai trūko iki perkamiausio šios konsolės žaidimo statuso. Šiuo metu jis priklauso „Grand Theft Auto IV“.

„Nelabai ką galime apie tai ir pasakyti – jo įtaka buvo minimali. „PS3“ pardavimai padidėjo tik 7 procentais“, – sakė „Chart-Track“ atstovas Dorianas Blochas (Dorian Bloch).

Ketvirtoji dalis taip pat pasirodė esanti kiek mažiau populiari Didžiojoje Britanijoje megu „Metal Gear Solid 2“ skaičiuojant pirmų dviejų dienų pardavimus.

Tuo tarpu su „Nintendo“ istorija buvo visiškai kitokia. Praėjusį penktadienį Europoje ji pristatė trijų naujų spalvų „DS“ modelius. „Naujos spalvos turėjo milžinišką įtaką – pardavimai labai išaugo“, – kalbėjo Blochas. „Juoda tradiciškai buvo populiariausia, po jos sekė raudona, rožinė, balta, žalsvai melsva, žalia ir sidabrinė“.