„Call of Duty“ serija nuėjo ilgą kelią nuo antrojo pasaulinio karo iki modernių mūšių ir kovų ateityje bei atvirame kosmose. Tačiau kaip skelbia „GamesRadar“, prieš kurį laiką „Activision“ drąsiai eksperimentavo su garsiąja serija. Tą kartą šaunamuosius ginklus galėjo pakeisti kalavijai ir skydai, o mūšiai nukelti į Romos imperijos laikus.

2008 metais kompanijai „Activion“ buvo pristatytas žaidimo „Call of Duty: Roman Wars“ prototipas. Kompanijai patiko ši mintis, ją palaikė ir „Activision“ vadovas Bobby Kotick‘as. Tačiau galiausiai kūrėjų užsispyrimas ir leidėjų baimė prarasti serijos įvaizdį sužlugdė viltis kada nors šiam žaidimui išvysti dienos šviesą.

Kompanijai šį prototipą pristatė studiją „Vicarious Visions“. „Activision“ šią studiją įsigijo 2005 metais. Nuo 2010 metų ši studija smarkiai prisidėjo prie garsiosios „Skylanders“ serijos. Eksperimentiniame projekte buvo vaizduojamos kovos su drambliai ir valdomas Julijus Cezaris, vadovaujantis Dešimtajam Legionui. Žaidimui buvo pritaikyta trečiojo asmens perspektyva, primenanti „Gears of War“ žaidimui, taip pat išliko ir keli pirmojo asmens žaidimo elementai.

Kūrėjai žaidimą tikėjosi išleisti 2013 metais PS3 ir Xbox 360 konsolėms, tačiau galiausiai „Activision“ jį atmetė. Vėliau kelis kūrėjų studijos „Vicarious Visions“ išeiviai šią idėją nusinešė į „Ubisoft“ „Roman Wars“ pavadinimu, tačiau ir antrasis bandymas nebuvo sėkmingas.

Žemiau esančiame filmuke galite pamatyti kelias prastos kokybės ištraukas iš ankstyvos žaidimo versijos.

Šiuo metu jau nesužinosime, ar būtume pamėgę šį žaidimą. Tačiau „Actision“ tikrai išleis skeptiškai vertinamą „Call of Duty: Infinite Warfare“ šį rudenį.