Užteko įspūdžių su Marvel herojumi, o gal nori dar? Na, pastarojo varianto įgyvendinimo reikės palūkėti šiek tiek. Superherojų istorijos jau išsemtas šaltinis, visi matėm kaip jie užstoja silpnesnius, aukojasi dėl Žemės, apsipila preparatu X, Y ar Z ir tampa galių turinčiais skraidančiais su „kietais“ kostiumais žmonėmis, tačiau „Gelžmogis“ viską sujaukė, atnešė kažko naujo į šią sritį ir davė žiūrovams velniškai gerų vaizdų, įspūdžių ir juoko dozę.

Tai štai, regis, Robert Downey Jr. dar šiek tiek paskraidys. Šio filmo fanams derėtų pasižymėti kalendoriuje 2009 Kovo mėnesį, nes nuo tada prasideda atgalinė atskaita iki 2010 Balandžio, kas ir bus „Iron Man 2“ premjera, tiesa, ši data dar tik planuojama pagal Military.com.

Visgi, Marvel studios dar nieko nesitarė su „Iron Man“ režisieriumi Jon Favreau, kaip jis pats tai komentavo:
Žinau, kad jų rankos kolkas užimtos Hulk’u ir aš įsitikinęs, kad jie paskambins vos tik atsilaisvins, buvau sutikęs Marvel vyrukus Hulk’o premjeroje ir jie, regis, buvo patenkinti tuo pasiūlymu dėl IM2 pradėjimo, nors, Kovo mėnuo pradėti šį projektą ir jį užbaigti kitų metų Balandį, man atrodo neįtikima, priedo, mes neturime nei scenarijaus, nei rašytojų ar istorijos.

Nepaisant visko – laiko, biudžeto ir kitų kriterijų fanai tenorėjo dviejų dalykų: „Iron Man 2“ ir Jon Favreau režisieriaus kėdėje, Jon neapvils, gal netgi sutilps į tokį mažą laiką.