Garsiausio visame pasaulyje kompanijos ,,EA Games‘‘ sukurto žaidimo ,,Medal of Honor‘‘ naujausia ,,Frančizės‘‘ dalimi nuo šiuol galės džiaugtis ir ,,PSP‘‘ turėtojai. Žaidimas pavadinimu ,,Medal Of Honor: Heroes‘‘ skirtas ,,PSP‘‘, turėtų pasirodyti šių metų spalio 23 dieną. Bet iki pasirodant šiam žaidimui, jo kūrėjai jau dabar pristatė ir šio busimo žadimo herojų dosjė.

Naujausioje ,,Medal of Honor‘‘ žaidimo dalyje mums teks įvykdyti tris kampanijas su mums jau gerai pažįstamais Antrojo Pasaulinio karo didvyriais iš praėjusių ,,Medal of Honor‘‘ dalių. Tai su Leitenantu Jimmy Patterson – su kuriuo jau mums teko susidurti pačiame pirmajame ,,MOH‘‘ žaidime ir MOH: Frontline. Su juo taip pat bandysime atlikti užduotį operacijoje ,, Market Garden‘‘ .

Kitas veikėjas bus seržantas John Baker, iš ,,MOH: Allied Assault Breakthrough“, kuriam teks kovoti prieš vokiečių ir italų invaziją į Europą. Ir trečiasis -Leitenantas William Holt, iš MOH: European Assault“, su kurio grįšim į Ardėnų mišką, misijoje ,,Battle of the Bulge‘‘, kad užbaigtumėme neužbaigtus darbus dėl OSS.

,,Medal Of Honor: Heroes‘‘ žaidime bus visiškai naujos ,,Single player‘‘ režimo kampanijos, bei galėsite pasirinkti ne tik šešis skirtingus, keliems žaidėjams skirtus režimus, bet ir 15 skirtingų žemėlapių.

Juose galės susikauti net 32 žaidėjai. Be viso šito jūs turėsite galimybę atrakinti dar ir 20 naujų žaidimo veikėjų. Na, o dabar žadėtoji trijų pagrindinių ,,Medal Of Honor: Heroes‘‘ veikėjų dosjė.

Jimmy Patterson: Remiantis neoficialiais šaltiniais, jis kaunasi visoje Europoje ir yra vienas iš pavojingiausių šiame kare. Jis yra ir skraidęs, ir plaukiojęs ir šaudęs iš pačių pavojingiausių ir galingiausių ginklų. Drąsiai galima sakyti, kad jis yra specialistas šiame kare. Be viso šito jis dar palaiko kontaktus su Olandais ir Italais.

Taip pat turi pažinčių ir su Manon Du Champs – kovotoja, kilusia iš Prancūzijos, kuri mums tai pat jau yra pažįstama iš ankščiau.

William Holt: Buvęs ūkininkas ir mokytojas. Jis jau nuo pat vaikystės žinojo ką reiškia pagarba, didvyriškumas ir pareiga tėvynei. Tad baigęs mokslus Teksaso Universitete, Holtas užsirašė savanoriu į armiją ir iškeliavo į Europą kovoti su fašizmu.

Jo vadovavimas yra pats natūraliausias ir to dėka jis buvo paskirtas į karo strategus. Todėl jam teko atlikti ne vieną misiją Europoje, įskaitant ir labai drąsų reidą į St. Nazaira. Jis taip pat dalyvavo ir Ardėnų misijoje.

John Baker: Vaikystėje jis turėjo vieną gerą savybę – tai viską laužyti. Jo tėvas, buvęs Pirmojo Pasaulinio karo veteranas, vos tik užbaigusį vidurinę mokyklą, Bakerį išsiuntė į kariuomenę, kad įgytų šiek tiek disciplinos.

Armija Beikeriui davė ne tik disciplinos, bet ir didelį polinkį griauti Vokiečių gynybą. Seržantas Beikeris prasikasė sau kelią net iki Šiaurės Afrikos, bei Italijos, kur jis buvo nepakeičiamas misijos ,,Avalanche‘‘ dalis.

O pabaigai norėčiau dar kartą priminti, kad žaidimas ,,Medal of Honor: Heroes“ skirtas ,,PSP“ išleidžiamas šių metų spalio 23 dieną.