Kaip šiandien oficialioje spaudos konferencijoje pranešė „World Cyber Games“ žaidynių organizatoriai, startinis mokestis į šių metų atrankos turą Lietuvoje ženkliai sumažėja.

Nuo šiol, norintys išbandyti savo jėgas kibersporto turnyre turės sumokėti 30 litų startinį mokestį (anksčiau iki rugpjūčio 7 dienos galiojo 40 litų mokestis, o renginio dieną – 60 litų). Taip pat nebus jokių dienų apribojimų, iki kuomet reikia sumokėti mažesnę sumą. 30 litų mokestis galios visą šią savaitę (mokant iš anksto) ir turnyro dieną.

Taigi, turnyro organizatoriai „PRO1“ kartu su partneriais „Impress“ rado keletą būdų, kaip būtų galima sumažinti „WCG“ atrankos startinį mokestį, kad būtų palengvinta daugelio komandų finansinė padėtis.

Taip pat minėtoje „WCG“ spaudos konferencijoje, kuri įvyko šiandien, Kaune, Laisvės alėjoje esančioje „Pizza Jazz“ kavinėje. Joje dalyvavo Lietuvos atrankos organizatoriai „Impress“, bei atstovai iš Latvijos – „PRO1“. Buvo kalbėta apie „WCG“ istorija, šių metų konkursą, informacija apie didįjį finalą Taline, kuris žada vykti Nacionalinėje Estijos Bibliotekoje, bei auganti žaidėjų susidomėjimą kibersportu Lietuvoje.

Taigi, tikėkimės, jog mums pavyks susitikti jau šį šeštadienį ir sekmadienį nacionalinėje Lietvuos atrankoje. O visiems, kurie ketina ten ateiti kaip žiūrovai, siūlyčiau pasidomėti apie „Forza 2“ turnyrą žiūrovams.

Atnaujinta: Taipogi šiandien buvo pranešta ir daugiau informacijos, kaip vyks pats turnyras. Skelbiama, jog visa rugpjūčio 11 d. bus skirta būtent CS 1.6 žaidimui. Šeštadienio ryte, iki 10 val. vyks registracija, vėliau komandos bus suskirstytos į grupes (po keturias ekipas kiekvienoje). Antras turnyro etapas bus atkrintamosios kovos, kuriame planuojama naudoti vieno minuso sistemą, o kovos būtų žaidžiamos iki dviejų pergalių („best of three“). Dienos pabaigoje liks tik keturios stipriausios atstovės, kurios jau privalės pasilikti Kaune ir laukti sekančios dienos. Sekmadienį neskaitant to, kad bus išaiškintas CS turnyro nugalėtojas, taip pat vyks atrankos ir likusiose disciplinose. Daugiau informacijos žemiau.

Rugpjūčio 11 d., šeštadienis:

9.00 – Registracija

10.00 – CS atrankos turo pradžia

22.00 – CS atrankos turo pabaiga

22.15 – Pirmos dienos pabaiga

Rugpjūčio 12 d., sekmadienis:

9.00 – Registracija

10.00 – Antros dienos pradžia

xx.xx – Apdovanojimų ceremonija

xx.xx – Uždarymo ceremonija

xx.xx – Antros dienos pabaiga

Taip pat galite susipažinti su kompiuterių konfigūracija kuri bus naudojama renginio metu:

Procesorius: Intel Core Duo 6600

Darbinė atmintis: 1 GB RAM (2 GB RAM kompiuteriuose skirtuose NFS žaidimui)

Vaizdo plokštė: Radeon 1950 Pro PCI-E, 256MB, DDR3

Monitoriai: Samsung SyncMaster (2ms), 19“ LCD

Apgyvendinimo variantai

Viešbutis „Sandija“
Vienviečio kambario kaina – 150 litų. Kambaryje įrengtas tualetas, dušas, vienvietė lova, stalelis. (Kambario nuotraukos pateiktos viešbučio svetainėje – www.sandija.lt/sandija_single_room.html).

Viešbutis „Applehotel“
Viešbučio kambario kaina su dviem viengulėm lovom – 197 litai (98,50 litų vienam asmeniui). Kambaryje yra spintelė, kabykla drabužiams, dvi kėdės, veidrodis ir atskira higienos patalpa. (Nuotraukas galite pamatyti apsilankę – www.applehotel.lt/index.php?lang=lt&op=2obuoliai).

Viešbutis „Jachtklubas“
Keturvietis numeris su 4 vienvietėm lovom – 100 litų (kaina be maitinimo). Penkiaviečiai numeriai su 5 vienvietėm lovom (2 kambariai) – 125 litai (kaina be maitinimo).
Šešiavietis numeris su 6 vienvietėm lovom (3 kambariai) – 150 litų (kaina be maitinimo).
(Daugiau informacijos – www.jachtklubas.lt/motelis.html).