Ko gero šiek tiek prašovėme, praėjusioje naujienoje rašydami apie tai, jog galime tikėtis vaizdų iš naujojo „Doom“. „Bethesda Softworks“ ryšių su visuomene bei marketingo viceprezidentas Pete Hides tinklapiui „PC Gamer“ prasitarė, jog tiesioginės transliacijos metu „Doom“ pristatymas buvo iškirptas todėl, kad kūrėjai nepasiruošę atskleisti žaidimo plačiajai visuomenei.

„Doom“ žaidimo eiga buvo pademonstruota už uždarų durų saujelei žmonių. Ir mažai tikėtina, kad tai ką jie matė, pamatys likęs pasaulis. Nebent internete nutekės koks nors slaptai padarytas vaizdo įrašas.

Kam tada kūrėjai apskritai demonstravo žaidimą „QuakeCon“ lankytojams, jei jie nebuvo pasiruošę to daryti? Ogi norėta išlaikyti tradiciją – koks gi „QuakeCon“ renginys be kažkokių naujienų apie „Doom“. Pete Hines sako, jog prie to paties jie norėjo nuraminti ir nerimstančias kalbas apie tai, kas vyksta su „Doom“ žaidimu bei jį kuriančia komanda „id Software“.

Jis tikisi, kad plačiajai visuomenei „Doom“ bus pademonstruotas ne ankščiau kaip kitais metais. Kitaip tariant – kitų metų „QuakeCon“ renginyje. Paklaustas apie tai, ar gali pasikeisti planai ir žaidimo pristatymas visuomenei įvykti šiemet, jis patvirtino: „Nemanau, kad tai nutiks“.

Vienintelis vaizdo klipas, kurį galite pamatyti, pasirodė prieš maždaug mėnesį. Ir jis skirtas greičiau paerzinti žaidėjus nei juos pavaišinti. Tad ar išties demonai tokie baisūs ir pikti kaip kalba žaidimo pristatymą „QuakeCon“ metu stebėję žurnalistai, tegalime tik toliau spėlioti.