Kaip jau daugelis jūsų žinote filmas ,,Max Payne’’, kuris yra kuriamas pagal to paties pavadinimo žaidimo motyvais, pasirodys 2007 metais. Bet ar žinote, kad daugelis iš šio filmo tikisi to paties ko ir iš filmo ,,The Punisher’’ ar ,,Rembo’’ ? Visų pirma, pati ,,Max Payne’’ istorija labai jau bus panaši į filmo ,,The Punisher’’

Visų antra, daugelis užsienio šalių internautų, meta didžiulę kritiką šiam filmui, neva siužetinės linijos istorija per daug naivi ir neįdomi ir primins masiškas blogiukų skerdines lyg filme ,,Rembo’’. Bet pagalvojus, tai kad dar filmas nėra pasirodęs ir jau dabar eina tokios šnekos, nemanau, kad reiktų kreipti į tai daug dėmesio.

Bet kokiu atveju sudėlioti taškus į savo vietas bus galima tik tuomet, kai jau bus surengta šio filmo premjera. Tik šiuo metų viena įdomi detalė vis dar neduoda ramybės: ar tikrai ir Maksas seks ,,Baudėjo’’ pėdomis ir šalins iš kelio, bet ką, kas tik pasimaišys jo kelyje kaip ,,Rembo’’…

Nes manau, kad viso šito mes jau filmuose prisižiūrėjome užtektinai ir norėtume išvysti kažką naujo. Nes vienas žmogus prieš visą armiją gangsterių kažin ar atsilaikytų. Na nebent ,,Rembo’’ ir ,,Baudėjas’’.

O Maksui nemanau, kad derėtų sekti jų pėdomis, nes filmo tai tikrai nepadarytų rimtesniu ir, manau, įtrauktų į fanstastinių filmų liūną. Nors sprendžiant iš būsimos filmo istorijos, tai būtent taip ir žada atsitikti. ,,Max Payne’’ naujasis ,,Rembo’’ ? Nemanau.

Pati filmo siužetinė linija remsis šiek tiek pirmojo žaidimo, išleisto dar 2001 metais, motyvais. Ir suksis apie vieną Niujorko miesto policininką Max Payne, kurio šeimą nužudė nusikalstamo pasaulio atstovai. Po viso šito Maksas yra priverstas susitaikyti su tuo kas įvyko ir gyventi toliau.

Bet ir tuomet, kai Maksas gedi savo nužudytosios žmonos ir vaiko, jo bėdos nesibaigia. Kai vienoje operacijoje Maksas su savo kolegomis įsiveržia į kriminalinio autoriteto būstinę ir aptinka išties daug nelegalių daikčiukų, tarp kurių ir visiškai naujas, nelegalus vaistas pavadinimu ,,Valkyr’’. Štai tuomet ir prasideda visi Makso nuotykiai su pavojingiausiais miesto gangsteriais.

Bent jau istorija skamba išties neblogai, bet kaip visa tai atrodys kino ekranuose, mes galėsime išvysti jau 2007 metais. Tad tikėkimės, kad Maksas vis dėl to aplenks aukščiau paminėtus personažus ir bus kiek realistiškesnis ir neprasilenks su tikrove.