Kaip ilgai galima žudyti iš skausmo?

Kultinis šaudyklės tipo žaidimas ir legendinis jo herojus Maksas Peinas iš virtualios realybės persikelia į didįjį ekraną. Pagal žaidimą stilizuota aplinka, niūrus ir skausmo paženklintas Maksas Peinas, kurį vaidina veiksmo juostų žvaigždė Markas Wahlbergas, ir, žinoma, įspūdingi efektai – ši ekranizacija kompiuterinių žaidimų ir veiksmo filmų gerbėjams suteiks neabejotinai daug įspūdžių.

Maksas Peinas – savotiškų pažiūrų policininkas, kurio gyvenimą į šipulius sudaužė itin žiauri šeimos ir jo partnerio žmogžudystė. Žuvus paskutiniams jausmų likučiams, jis žūtbūt siekia surasti nusikaltėlius. Apsėstas aklo keršto troškimo, Maksas seka žudikų pėdsakais ir patenka į kitą pasaulį. Košmaras, kuris, atrodo, iki šiol karaliavo tik jo vieno širdyje, čia įgavo realybės formas. Beatodairiškai naikindamas visus, kas jam stoja skersai kelio, Maksas vis giliau grimzta į tamsos bedugnę. Ieškodamas šeimą atėmusių nusikaltėlių, dabar jis yra priverstas susikauti su priešais iš anapusinio pasaulio ir kai, atrodo, nebeliko nieko neįmanomo, susidurti su neįtikėtina išdavyste.
Dar nebuvai kine pažiūrėti Max Payne? Mes tau padėsim. Blitz konkursas iki penktadienio ryto! Trys laimingieji gaus po du pakvietimus į Forum Cinemas pažiūrėti Max Payne.

O į kiną nueis tie, kurie man įrodys kad jie yra patys verčiausi pamatyti filmą. Kokiais būdais tai padarysit – jūsų reikalas :). Galit tiesiog gražiai paprašyti, o galit ir ką nors originaliau padaryti – nupiešti, sukurti ar šiaip.

Savo norą nueiti į kiną siųskite kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Max Payne, o laiške jokiais būdais nepamirškite ir savo niko games.lt.

„Max Payne“ Forum Cinemas kino teatruose jau rodomas!