Papildomo turinio paketai (DLC) – nenaujiena. Sutinku, tai puikus būdas neleisti žaidimui pasimiršti ar pritraukti naujų veidų, Mass Effect 2 vienas iš tų atvejų. Atrodo prabėgo beveik pusmetis, o apsukos nekiek nesulėtėjo. Sulaukėme galybės nemokamų ginklų, šarvų, net sklandantį tanką – Hammerhead. Labdaros akcijai pasibaigus Bioware siūlė ieškoti pamestų Kasumi prisiminimų, o dabar ir išgyventi Overlord projekto pasekmes.

Opiausias klausymas yra ar verta leisti tuos septynis dolerius ar kelis šimtus Microsoft/Bioware taškų. Iš esmės paketas nesiūlo naujų komandos narių, nesiūlo netgi naujų ginklų ar dar ko nors kas pradžiugintų žaidėją, tačiau pasakoja neeilinę istoriją, siūlo vieną herojaus patobulinimą, bei leidžia atrakinti naują pasiekimą. Cerberus organizacija nuolatos ieškojo naujų būdų kaip įveikti žmonijos problemas, viena iš tokių problemų buvo ir yra Geth. Overlord projektas turėjo surasti ir ištirti naujus būdus kaip kontroliuoti nenuslūgstančią grėsmę. Kas ir kaip nepasisekė nepasakosiu vien dėl to, kad negadinti jums įspūdžių, bet galiu garantuoti, išgyvenimai bus stiprūs, o pačiame gale priimti sprendimai yra būtent tai ko męs galime tikėtis iš šios serijos.

Nors viso paketo trukmė nesieks nė trijų valandų, veiksmo rasite į valias. Be įprastų koridorinių lygiu teks ir tanku pasklandyti, negaliu nepagirti ir tų aplinkų kuriuose laisvai sklandysite, tropinę augalija, kalnuotas kanjonas, vandens telkiniai bei krintantys fontanai, jūs privalote tai pamatyti! Žodžiu ir Gethus pasišaudyti ir paskraidyti progų bus, atrodo tik dialogams laiko neliko, jų yra, bet nedaug, o ir tie nedaug neišsklaido nuotaikos, kad žaidžiame papildomo turinio paketą.

Pabaigai, paklauskite savęs ko norite iš paketo, jei ieškote naujų žaisliukų ar narių komandoje, siūlyčiau rinktis Kasumi – Stolen Memory paketą už tą pačia kainą, tačiau jei norite neužmirštamų akimirkų Mass Effect visatoje, nepraleiskite Overlord. Atkakliausi serijos fanai privalo turėti abu, na o jei yra tokių kurie dar negirdėjo apie Mass effect 2, siūlau išbandyti nesenai pasirodžiusią demo verisją AK bei Xbox 360 platformoms.