Kaip žinia, naujienos apie naujus žaidimus, yra vienas labiausiai kompiuterinių žaidimų gerbėjus dominančių dalykų. Vos tik pranešama, kad pasirodys naujas žaidimas, intensyviai ieškoma straipsnių, pranešimų apie naująjį kūrinį. Visa tai tam, kad kompiuterinių žaidimų gerbėjai galėtų bent šiek tiek sužinoti apie naują žaidimą. Vis dėlto, straipsniai ir pranešimai tikrai nėra vieninteliai informacijos šaltiniai, iš kurių galima gauti informacijos apie pasirodysiančius kompiuterinius žaidimus. Anonsai – taip pat puikus informacijos šaltinis. Tad, kiekvienas, vos tik pasirodęs kokio nors žaidimo anonsas, taip pat sulaukia didelio dėmesio. Šiomis dienomis visų akys krypsta į „Marvel’s Avengers“ žaidimo anonsą, kurį taip ilgai lauktą, pristatė žaidimo kūrėjas „Square Enix“.

Apie tai, kad žaidimų anonsai paprastai būna puikus informacijos šaltinis, užsiminėme neatsitiktinai; anonsus peržiūrėję žmonės tikisi daug sužinoti ir rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Vis dėlto, tikrai pasitaiko situacijų, kuomet klausimų būna daugiau nei atsakymų. Būtent su tuo susidūrė ir tie, kurie peržiūrėjo „Marvel’s Avengers“ žaidimo anonsą. Pasirodo, peržiūrėjus jį, taip ir liko neaišku, kokiam žanrui bus galima priskirti šį žaidimą.


Siekiant aiškumo, verta pastebėti, kad „Marvel’s Avengers“ anksčiau buvo parduodamas, kaip veiksmo žaidimas, o anonso metu galima pastebėti nemažai įtemptų bei intensyvių kovų. Taigi, remiantis šiomis aplinkybėmis, būtų galima daryti prielaidą, kad „Marvel’s Avengers“ galėtų būti traktuojamas kaip veiksmo žaidimas.

Vis dėlto, šios aplinkybės nėra vienintelės – dėmesį verta atkreipti į tai, kad žaidimas siejamas ir su tam tikrais istoriniais įvykiais. Taigi, jei remtumėmės vien šiomis detalėmis, tuomet galėtume sakyti, kad „Marvel’s Avengers“ yra epinis žaidimas.

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad tie, kurie jau matė šio žaidimo anonsą, taip ir liko nesupratę, kokiam žanrui iš tiesų priklausys šis žaidimas. Vis dėlto, jei remtumėmės turima informacija, galėtume daryti išvadą, kad „Marvel’s Avengers“ bus epinis veiksmo žaidimas.