„Gazillion Entertainment“ paskelbė, jog „Marvel Heroes“ žaidimas, prie kurio dirba legendinis David Brevik (bene svarbiausias žmogus iš „Diablo“ bei „Diablo 2″ kūrimo komandų), pagaliau pasiekė visas pagrindines skaitmenines parduotuves (tame tarpe ir „Steam“), iš kurių šį žaidimą galima drąsiai atsiųsti nemokamai.

„Marvel Heroes“ leidžia žaidėjams pasijusti tikrais „Marvel“ komiksų herojais, kurių iš viso bus net 21 ir kiekvienas pasižymės savo unikaliomis savybėmis. Žaidėjai galės savo herojus aprengti, pasinaudodami skirtingų epochų herojų nešiotais kostiumais (tame tarpe ir tais, kurie matyti filmuose „Marvel’s The Avengers“ bei „Iron Man 3″), bei, žinoma, galės juos tobulinti, pasinaudodami unikalia lygių/patirties sistema. Žaidimo metu bus galima persijungti iš karto tarp skirtingų turimų herojų. Tai turėtų padėti sprendžiant įvairias problemas, su kuriomis teks susidurti žaidimo metu. Na, o pati žaidimo istorija parašyta genealaus Brian Michael Bendis („Ultimate“ ženkliuku pažymėtų komiksų pagrindinis autorius).

Nors „Marvel Heroes“ išleistas, tačiau „Gazillion Entertainment“ žada, kad ir toliau nenustos tobulinti. Planuojama žaidimą papildyti naujais herojais, misijomis ir pabaigos turiniu.